Sport

Gminny Turniej w Drużynowym Tenisie Stołowym


   W dniu 19.02.2018r. w naszej szkole odbyły się Gminne Mistrzostwa w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. Uczestnikami turnieju byli uczniowie ze szkół: SP nr 1 Gorzyce, ZSP Trześń, SP Furmany  i SP nr 2 Gorzyce.  Naszą szkołę reprezentowali : Michał Hara, Kacper Podgórski, Kacper Dyl, Maja Rozmus i Klaudia Myszka.

   Mistrzami gminy zostali reprezentanci drużyn dziewcząt i chłopców ze SP nr 2 w Gorzycach. II miejsce zajęły drużyny z ZSP Trześń, natomiast III miejsce zajęła reprezentacja dziewcząt ze SP nr 1 w Gorzycach i reprezentacja chłopców z SP Furmany. Drużyny, które zajęły I i II miejsce awansowały do etapu powiatowego.
Ostatnio zmienianywtorek, 20 luty 2018 22:42

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in