Sport

I GMINNE IGRZYSKA MIKOŁAJKOWE POD PATRONETEM WÓJTA GMINY GORZYCE

      4 XII w naszej szkole odbyły się po raz pierwszy Gminne Igrzyska Mikołajkowe dla klas I – III ze szkół podstawowych z całej gminy.  Uczniowie zmagali się w konkurencjach sportowych. Były wyścigi w workach, mikołajkowa sztafeta, toczenie piłki i wiele innych ciekawych zabaw. Sprawiły one uczestnikom wiele radości. Dzieci wspaniale się bawiły, a uśmiechom nie było końca. Wszystkie dzieci walczyły o sprzęt sportowy, a komisja oceniała także zachowania kibiców. W tej kwestii wiele się działo – były czapki mikołajkowe, transparenty, flagi biało-czerwone i wiele innych atrybutów kibica. Sala gimnastyczna, na której zebrali się uczestnicy igrzysk,  stała się barwna i zachęcała do zmagań sportowych.
      Najwięcej punktów w igrzyskach zdobyła SP w Furmanach, ale najpiękniej kibicowali uczniowie z naszej szkoły, a konkretnie dzieci z klasy III A. Z rąk Wójta Gminy Gorzyce Pana Leszka Surdego otrzymali puchar i piłkę oraz pamiątkowy dyplom. Wszyscy nauczyciele bardzo serdecznie dziękują rodzicom za przygotowanie plakatów i transparentów do kibicowania. 
       Podczas igrzysk zbierano także pieniądze na leczenie i rehabilitację 2-letniej Oliwki Łeptuch z Gorzyc, podopiecznej Fundacji „Zdążyć z Pomocą”. Zebrano łącznie 1120, 25 zł. Wszystkim, którzy przyłączyli się do tej akcji charytatywnej bardzo dziękujemy.

 
Ostatnio zmienianyniedziela, 28 luty 2016 19:31
Więcej w tej kategorii: Turniej Gier i Zabaw w Sandomierzu. »

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in