Szkoła Podstawowa

Wycieczka klas IV do Krajna

Dnia 11 czerwca 2018 roku uczniowie klas czwartych SP 2 w Gorzycach, wraz z wychowawcami i opiekunami : mgr E.Magdą- Cendrowską, mgr M.Krycią, mgr B.Dąbrowską, mgr M.Troscińską i mgr A.Rzeszowiak odbyli wycieczkę do Parku Rozrywki i Miniatur „Sabat Krajno”. Dzieci spędziły wspaniały dzień, korzystając z wielu atrakcji, doznając niezapomnianych wrażeń, o których długo i emocjonalnie opowiadały, dzieląc się z wychowawcami wrażeniami.

W krainie Miniatur spacerowaliśmy kilometrową ścieżką pachnącą lawendą, oglądając i słuchając opowieści Przewodnika o 50 najpiękniejszych obiektach  architektonicznych i cudach natury z całego świata. Jest to jeden z największych parków miniatur w Europie. Wycieczkę zaczęliśmy przy miniaturze watykańskiej Bazyliki Świętego Piotra, a zakończyliśmy pod wulkanem Etna.
Kolejną atrakcją był jeden z największych parków linowych w Polsce, zbudowany w całości na palach. Po wspinaczkach, sprawnościowych wyzwaniach, emocje sięgnęły szczytu w kinie 6d.
Tak wyczerpani, zjedliśmy pyszny obiad. Szczęścia dzieci dopełniły zabawy w krainie atrakcji , wśród których pływanie w kuli  i na łódeczkach ochładzało nasze pociechy w ten piękny, słoneczny dzień. Niezapomniane wrażenie czyniła oczywiście rozpościerająca się przed nami panorama Gór Świętokrzyskich.
Utrudzeni, ale szczęśliwi, dotarliśmy do Gorzyc po godzinie 17.

 Więcej zdjęć TUTAJ

Ostatnio zmienianyniedziela, 17 czerwiec 2018 14:50

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in