Szkoła Podstawowa

Poznajemy stolicę Polski


   23 i 24 maja odbyła się wycieczka do Warszawy w której uczestniczyły klasy 6b, 6a oraz dziewczynki z klas 4a, 4b i 4c. Po przyjeździe na miejsce i spotkaniu z przewodnikiem poszliśmy w kierunku Łazienek Królewskich i spacerowaliśmy po parku. Następnie zwiedzaliśmy  Stare i Nowe Miasto. 
      Przeszliśmy Traktem Królewskim do Grobu Nieznanego Żołnierza. Tam oglądaliśmy zmianę warty. W godzinach popołudniowych dużo emocji dostarczyła nam wizyta na Stadionie Narodowym, przejście „Trasą Piłkarza” w czasie której zobaczyliśmy szatnie i trybuny. W kolejnym dniu wybraliśmy się do Centrum Nauki „Kopernik” - największego w Polsce parku doświadczeń. Po zabawie przejechaliśmy warszawskim metrem do centrum handlowego „Złote Tarasy” i tam był upragniony czas wolny. Ostatnim punkt wycieczki to wizyta w  Wilanowie, w pałacu króla Jana III Sobieskiego. Tam dzieci wzięły udział w zajęciach edukacyjnych „Na sarmackim dworze” w trakcie których zwiedziliśmy pałacowe komnaty, poznaliśmy królewską rodzinę a nawet przymierzymy stroje z epoki i stworzyliśmy krótki film. Do domu wróciliśmy w późnych godzinach wieczornych pełni pozytywnych emocji, ze śpiewem na ustach.

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 28 maj 2018 21:03

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in