Szkoła Podstawowa

Orszak Trzech Króli

„Ujrzeliśmy bowiem Jego gwiazdę na Wschodzie i przybyliśmy oddać Mu pokłon” Mt. 2,2

Już po raz kolejny nasi uczniowie licznie zgromadzeni przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II, Zespole Szkół im. Por Józefa Sarny oraz Szkole Podstawowej im. ks. Adama Osetka uczestniczyli w Orszaku Trzech Króli. Tegoroczne hasło: „Bóg jest dla wszystkich” przyświecało pięknemu, radosnemu, barwnemu a przede wszystkim rodzinnemu wędrowaniu.

Uczestnicy Orszaku przyozdobili swoje głowy koronami i ze śpiewem kolęd podążali do Stajenki. Po przyjściu do gorzyckiego Betlejem, Królowie złożyli hołd Nowonarodzonemu i złożyli dary. Uroczystą oprawę Mszy św. zapewniły dzieci z działającego przy szkole Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci dla których 6 stycznia jest patronalnym świętem. Tego dnia szczególnie pamiętaliśmy o naszych misjonarzach a także dzieciach w Syrii i Libanie. Dziękujemy wszystkim za wspólne wędrowanie, a ks. Damianawi, Marcie Michajłyszyn, p. Beacie Samołyk - Rusiak i p. Magdalenie Motas – Korzonek a zdjęcia.Więcej zdjęć tutaj
Ostatnio zmienianypiątek, 12 styczeń 2018 23:09

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in