Szkoła Podstawowa

Wigilia harcersko-oazowa

Uczniowie z naszej szkoły należący do Gromady Zuchowej Mega Brysie, Drużyny Harcerskiej im. Szarych Szeregów i oazy wspólnie świętowali spotkanie opłatkowe. Ks. Blachnicki, który był założycielem Ruchu Światło i Życie, a w swej młodości był aktywnym harcerzem do swoich wspólnot mówił: „Opłatek powinien mieć formę zbliżoną do wieczerzy wigilijnej a więc mieć formę braterskiej agapy.”

I tak też było. Łamaniu opłatka towarzyszyło czytanie Ewangelii oraz radosne śpiewanie kolęd przez zuchów, harcerzy i oazowiczów. Dziękujemy serdecznie ks. Dziekanowi oraz ks. Damianowi za przyjęcie nas do „Wieczernika”. Pozostałym kapłanom dziękujemy za wspólne kolędowanie, a rodzicom za wigilijne smakołyki.Więcej zdjęć tutaj
Więcej w tej kategorii: « Jasełka Orszak Trzech Króli »

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in