Szkoła Podstawowa

11 Listopada w IV d.

10 listopada rozpoczęliśmy obchody Dnia Niepodległości przypadający 11 Listopada. Nasza klasa uświetniła ten ważny dzień w historii Polski, poprzez elegancki strój i prezentację dumnie noszonych na sercu biało- czerwonych kotylionów.

Za przygotowanie polskich symboli dziękujemy mamie Nikoli, Pani Marzenie Latawiec. Mama Milenki, Pani Dorota Furtak zorganizowała poczęstunek w postaci słodkich "Gorzyczaków", za co również serdecznie dziękujemy. Kilkoro uczniów z naszej klasy wystąpiło w wymownym montażu słowno- muzycznym. Milenka Furtak wystąpiła jako solistka, w jednym z patriotycznych utworów. Oliwia Sulek, Oliwia Pietruszka, Nikola Latawiec, Rozalia Złotek, Cyprian Purzyński oraz Maciej Michajłyszyn śpiewali w chórze szkolnym. Gratulujemy wspaniałego występu.

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in