Szkoła Podstawowa

Niedziela Misyjna - poświęcenie ołtarza.

W niedzielę 22 października we wspomnienie naszego Kochanego Patrona Jana Pawła II, cała społeczność szkolna uczestniczyła w szczególnej uroczystości: Ks. bp Krzysztof Nitkiewicz poświecił ołtarz w Kościele Parafialnym. Ta podniosła uroczystość dokonała się to w niedzielę misyjną, której hasłem przewodnim są słowa: „Idźcie i głoście”.

Harcerze i dziewczęta należące do Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci niosły dary. Mali przyjaciele misji będą obejmować modlitwą kraje, które jeszcze nie znają Jezusa, a szczególnie podczas rozważania tajemnic różańcowych w różnych językach, będą pamiętać o znanych nam misjonarzach: ks. Tomaszu, ks. Grzegorzu, ks. Mateuszu i bp Janie.
W uroczystości uczestniczyły poczty sztandarowe naszej szkoły w składzie: Gabryś Grobelski, Mateusz Lasota, Zuzia Wujek, Emilka Surówka, Adrian Krasoń, Wiktor Wajs, Nikola Broda, Julia Boroń, Nikola Wilk, Emilka Draguła, Ola Baryła, Kinga Batorska.
Dziękujemy za zdjęcia ks. Adamowi Stachowiczowi.Więcej zdjęć tutaj
Ostatnio zmienianyponiedziałek, 23 październik 2017 19:48
Więcej w tej kategorii: « Wigilia harcerska. Jasełka »

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in