Szkoła Podstawowa

Schola i SKC na wakacjach!!!!!!!!!!

Ciekawie rozpoczęliśmy wakacje…W środę 21.06.2017 r. pojechaliśmy wspólnie, by się lepiej zintegrować do Pustelni Złotego Lasu do Rytwian. To mała miejscowość w woj. Świętokrzyskim, gdzie w tym roku przypada 400 lat od przyjścia tam Kamedułów- zakonu męskiego, charakteryzującego się surowa regułą życia- Ora et Labora (módl się i pracuj).

Udało się nam , dzięki przewodnikowi , poznać to , jakże urokliwe, miejsce. Mało tego, okazało się w trakcie zwiedzania, że kilka odcinków filmu „Czarne chmury” właśnie tam było kręconych. Jaka radość móc zobaczyć zdjęcia i rekwizyty z tego filmu…Po wspaniałych widokach, niesamowitej ciszy, modlitwie i odpoczynku na łonie natury, piękne oczka wodne, ławeczki, huśtawki…posililiśmy się nieco, by mieć siłę na powrót. Oczywiście nie zabrakło zakupów pamiątek i przepysznych lodów. Tak oto możemy ogłosić, że wakacje rozpoczęte…Pozdrawiamy wszystkich czytelników i życzymy wspaniałego, bezpiecznego i pełnego przygód czasu odpoczynku.Więcej zdjęć tutaj

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in