Szkoła Podstawowa

Wycieczka rowerowa klasy 6c „Śladami dworów polskich”

Dnia 20 czerwca 2017 roku, wykorzystując piękną, wakacyjną już pogodę uczniowie klasy 6c, pod opieką pani mgr Renaty Modras i pani mgr Małgorzaty Trościńskiej  oraz trzech uprzejmych Mam, o godzinie 8.30 wyruszyli na wycieczkę do dworu Horodyńskich w Zbydniowie, by poznać historię dworu i rodziny oraz podziwiać piękna architekturę miejsca. Po drodze zapoznaliśmy się z historią cmentarza wojennego 1914, wspominając tragiczne walki Polaków wcielonych w armie zaborców, zmuszonych walczyć po przeciwnych stronach barykady. Przyjemną wycieczkę „wśród pól i lasów” urozmaiciliśmy degustacją miejscowych lodów w cukierni „Jugo” po czym wróciliśmy zadowoleni pod mury szkoły rozmawiając o tym, że upragnione wakacje czas już zacząć.

 Więcej zdjęć tutaj

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in