Szkoła Podstawowa

VI b w parku trampolin

Dnia 10.03.2017 klasa VI b wybrała się z okazji Dnia Kobiet do parku trampolin ,,Happy Jump ” w Rzeszowie. Do wspólnej zabawy zaprosili również chętnych uczniów z kl. I a i I b gimnazjum .Przez półtorej godziny uczniowie mieli możliwość skorzystania z atrakcji obiektu.

Park trampolin to innowacyjny obiekt sportowo- rekreacyjny z zestawem 26 prostokątnych trampolin połączonych ze sobą basenem piankowym. Nasi uczniowie przeżyli tam niezwykłe emocje i mieli świetną zabawę wykonując profesjonalne ćwiczenia wytrzymałościowe. Świetną również okazała się koszykówka trampolinowa i zabawa w dwa ognie. Instruktorzy obiektu zorganizowali dla naszej grupy konkurs na najwyższy skok. Pierwsze miejsce zdobył Przemysław Pera. Dziękujemy opiekunom i już planujemy kolejny wyjazd J

Ostatnio zmienianywtorek, 14 marzec 2017 21:54

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in