Szkoła Podstawowa

Śniadanie Daje Moc!

8 grudnia o godzinie 9.00 uczniowie i wychowawcy klas IIb, IIIb i IIIc uroczystym śniadaniem podsumowali udział w Ogólnopolskim Programie "Śniadanie Daje Moc". Najważniejszy posiłek dnia przybrał naprawdę imponującą formę. Były sałatki, zdrowe kanapki, owoce, warzywa, pełnoziarniste pieczywo, soki, koktajle i wiele innych wspaniałych potraw i produktów. Posiłkiem uczniowie podzielili się z przedszkolakami. Swoją obecnością uświetnili wydarzenie przedstawiciele Urzędu Gminy w Gorzycach sekretarz gminy pan Adam Kumor, oraz pani Monika Zając - specjalista ds. promocji, a także przedstawiciele lokalnych mediów.

Uczestnicząc w programie uczniowie zdobywali wiedzę na temat zdrowego żywienia, estetyki i higieny przygotowywania posiłków. Udział w projekcie był jedną wielką przygodą w czasie, której dzieci pod kierunkiem wychowawców Anny Bieleckiej, Zuzanny Elżakowskiej, Renaty Dziadowicz realizowały misje śniadaniowe. Wielki wkład w przygotowanie wspaniałej akcji włożyli rodzice, którym serdecznie dziękujemy.Pozostałe zdjęcia tutaj
Ostatnio zmienianywtorek, 08 listopad 2016 22:50

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in