Szkoła Podstawowa

Festyn z okazji Dnia Dziecka.

1 czerwca 2016 r. w szkole podstawowej odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Od godziny 8.00 odbywały się imprezy, zabawy, zawody.

Klasy I-III rozpoczęły dzień Zumbą, którą poprowadzili gimnazjaliści z klasy II a z naszego Zespołu Szkół, w tym czasie klasy IV-VI zmagały się w zawodach sportowych i nie tylko, bowiem klasy IV biegając wykonywały różnorodne zadania, np. odnajdowały i rozpoznawały okazy roślin. Później nastąpiła zamiana, młodsi uczniowie wykazywali się w sportach, starsi tańczyli. W zmaganiach sportowych wszyscy byli wygrani, bo przecież chodziło o ruch i dobrą zabawę. Po wysiłku przyszedł czas na posiłek i pan Waldek serwował wszystkim pyszną kiełbaskę z grilla. Na najmłodszych moc atrakcji czekała również w klasach. Klasa I a w czasie poszukiwania przygód i skarbów spotkała strasznego pirata, ale odnalazła też tajemniczy kufer, a wszyscy uczniowie zostali pasowani na piratów.

W czasie imprezy odbył się Festiwal Talentów. Każdy mógł pochwalić się tym, co najlepiej potrafi, były wiersze, piosenki, taniec, gra na instrumencie, no i oczywiście dobra zabawa. Na zakończenie Wójt Gminy Gorzyce, Pan Leszek Surdy złożył wszystkim dzieciom życzenia i poczęstował cukierkami.

Przez cały czas trwania festynu można było zakupić pyszne ciasta przygotowane przez rodziców uczniów klas IV-VI. Środki pozyskane ze sprzedaży zasiliły konto schroniska dla zwierząt.

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in