Szkoła Podstawowa

Wycieczka klas czwartych

4 maja 2016 roku klasy IVa i IVb udały się na wycieczkę w kierunku Kielc. Zaczęliśmy od odwiedzenia zamku w Chęcinach, gdzie dzięki panu przewodnikowi dzieci poznały historię zamku, weszły na taras widokowy, mogły przymierzyć zbroje, „powalczyć” na miecze, postrzelać z łuku do tarczy czy też kupić sobie pamiątkę związaną z tym urokliwym miejscem. 
      Po tych atrakcjach udaliśmy się na smaczną pizzę, a później przejechaliśmy autobusem do Centrum da Vinci, gdzie spędziliśmy prawie 3 godziny bawiąc się i biorąc udział w różnego rodzaju ciekawych doświadczeniach. Ostatnim punktem programu była wizyta w pięknej Jaskini Raj i Centrum Neandertalczyka. Do Gorzyc wróciliśmy przed godziną dziewiętnastą, zmęczeni ale bardzo szczęśliwi i pełni wrażeń.

Ostatnio zmienianypiątek, 20 maj 2016 18:04
Więcej w tej kategorii: Wycieczka klasy VI c do Sandomierza »

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in