Szkoła Podstawowa

Betlejemskie Światło Pokoju "Światło służby"

   Tegoroczne hasło: " światło służby" nawiązuje do przyrzeczenia: "Mam szczerą wolę całym życiem pełnić służbę Bogu i Polsce, nieść chętna pomoc bliźnim..." Wędrówka światła rozpoczyna się z Betlejem, następnie przewożone jest do Wiednia skąd sztafetowo przez Słowację dociera do Polski. W tym roku po raz 30. Ze względu na epidemię światło zostało przekazane przez skautów słowackich na Łysej Polanie przedstawicielom ZHP skąd trafiło do chorągwi i hufców.

   Dh Oliwia i zuch Nikola odebraly światło z rąk z-cy komendanta naszego hufca i po raz kolejny światło zostało przekazane szkołom, instytucjom I naszej parafii. Ze względu na obostrzenia światło było przekazywane w zmniejszonym zakresie ale tym bardziej z wielką radością. DH im Szarych Szeregów i GZ Mega Brysie

Ostatnio zmienianyczwartek, 21 styczeń 2021 21:51

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in