Szkoła Podstawowa

Święty od prezentów

   6 grudnia wspominamy św. Mikołaja biskupa Miry. To jeden z najbardziej znanych, lubianych i oczekiwanych (nie tylko przez dzieci) świętych. Od wielu pokoleń jego dobroć i wrażliwość na niesienie pomocy potrzebującym jest naśladowana. Jan Paweł II powiedzial o nim, że jest patronem daru człowieka dla czlowieka. Czy potrafisz sprawić innym radość, nie oczekując za to pochwały lub nagrody? Spróbuj to nie takie trudne.

   Jeśli nie znasz prawdziwej historii św. Mikołaja, ogądnij filmy z katechezy i zaśpiewaj razem z klasami zerowymi piosenki https://view.genial.ly/5fb966cd59dafd0d2ef8ac60/presentation-kl-i-katecheza-41-swiety-mikolaj-uczy-nas-dobroci

{center}{/center}

Ostatnio zmienianyczwartek, 10 grudzień 2020 19:16

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in