Szkoła Podstawowa

Radosny Patriotyzm

Nasz Patron Jan Paweł 10 czerwca 1979 r. mówił w Krakowie: Proszę was, abyście cale to duchowe dziedzictwo, któremu na imię "Polska", raz jeszcze przyjęli z wiarą, nadzieją i miłością, abyście nigdy nie zwątpili i nie znużyli się, i nie zniechęcili, abyście nie podcinali sami tych korzeni, z których wyrastamy.
Nasi harcerze uczcili 102. Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Ze względu na obostrzenia tylko delegacja uczestniczyła w Uroczystej Mszy św. Oddaliśmy hołd poległym w obronie naszej Ojczyzny, w domach pamiętaliśmy o wywieszeniu flagi.
Na koniec jeszcze raz przypomnijmy słowa Wielkiego Polaka z 11 listopada 1998 r.
BUDUJMY DOBRO OJCZYZNY
Wraz z całym narodem polskim dziękuję dziś dobremu Bogu za ten niewysłowiony dar Jego miłosierdzia, polecam dusze zmarłych i poległych. Szczególnie w tym dniu proszę Boga o łaskę wiary, nadziei i miłości dla wszystkich rodaków, aby w jedności i pokoju dobrze korzystali z tak cennego daru wolności. Niech opieka Maryi, Jasnogórskiej Pani, zawsze towarzyszy naszej Ojczyźnie i wszystkim rodakom.
Wierni nauczaniu naszego Patrona pamiętamy.
Dziękuję dh Oliwii, Amelii i dh Bartoszowi za służbę, a dh Milenie za śpiew.
Czuwaj!

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in