Szkoła Podstawowa

Święto Niepodległości w oddziałach przedszkolnych

   10 listopada najmłodsi uczniowie naszej szkoły uczcili 102 Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę. 

   Z tej okazji wszystkie dzieci ubrane były w odświętne stroje. Sale zostały udekorowane w barwy narodowe i symbole patriotyczne, które wzbogaciły ten wyjątkowy dla nas dzień. W każdej grupie odbyły się zajęcia z wychowania patriotycznego, które miały na celu kształtowanie u naszych wychowanków postaw patriotycznych, tożsamości narodowej, zachęcanie do współuczestnictwa w pielęgnowaniu tradycji i oddanie hołdu tym, którzy poświęcili dla Ojczyzny swoje życie. Sześciolatki z zainteresowaniem obejrzały krótki film o losach naszego państwa, wysłuchały piosenek i wierszy patriotycznych oraz wykonały prace plastyczne m.in. biało – czerwone flagi oraz godła.

   Dumnie, przyjmując właściwą postawę, wspólnie odśpiewały hymn Polski ,,Mazurek Dąbrowskiego”. Dzięki tego typu inicjatywom uświadamiamy dzieciom kim jesteśmy, skąd się wywodzimy, jaka jest nasza historia, uczymy je bycia Polakiem i miłości do kraju ojczystego.

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 16 listopad 2020 19:49

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in