Szkoła Podstawowa

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek w klasach zerowych.

  Baśnie i bajki towarzyszące dzieciom od najmłodszych lat, są dla wszystkich źródłem bogatych przeżyć, wrażeń i sposobem wzbogacania wyobraźni. Dlatego też w dniu 5 listopada w klasach zerowych odbyły się obchody Dnia Postaci z Bajek. W tym dniu dzieci miały okazję przyjść do szkoły w niecodziennych strojach, swoich ulubionych bajkowych postaci. Cały dzień wypełniony był wesołą zabawą w klimacie bajek i baśni. Przedszkolaki słuchały fragmentów bajek, rozpoznawały bajkowe postacie oraz kolorowały swoich ulubionych bohaterów. Nie mogło także zabraknąć zabawy przy muzyce oraz wspólnych pamiątkowych zdjęć.

  Ten dzień sprawił wszystkim wiele radości, a jednocześnie przypomniał jak ważne są bajki, i że warto po nie sięgać . Panie wychowawczynie z oddziałów zerowych serdecznie dziękują rodzicom za przygotowanie strojów.

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 16 listopad 2020 19:57

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in