Szkoła Podstawowa

Aktywność fizyczna klas zerowych 0a, 0b, 0c

   „…Dziecko w wieku przedszkolnym chce biec w cztery strony naraz. Chce być rycerzem i pilotem myśliwca, tańczyć, skakać, chce po prostu się ruszać. Ruch staje się jednym z ważniejszych bodźców rozwojowych. W ten sposób zdobywa nowe umiejętności, które w późniejszym okresie życia tylko doskonali….”

   Panie uczące w oddziałach przedszkolnych 0 a, 0 b, 0 c pamiętają, że aktywność fizyczna stanowi element zachowań prozdrowotnych, dlatego w ramach realizacji programu przedszkolnego wspomagającego rozwój aktywności dzieci „Nasze przedszkole” wykorzystywały każdą chwilę, aby zapewnić dzieciom odpowiednią ilość ruchu. Pogoda, jaka panowała we wrześniu wręcz zachęcała do biegów, spacerów i zabaw na świeżym powietrzu. Oto jak uczniowie tych klas spędzały czas na świeżym powietrzu.

Ostatnio zmienianypiątek, 23 październik 2020 06:35

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in