Szkoła Podstawowa

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020.

26 czerwca 2020 r. odbyło się zakończenie roku szkolnego, które miało przebieg inny niż w latach ubiegłych.

Uroczystość tradycyjnie rozpoczęła Msza Św. w kościele parafialnym w Gorzycach z udziałem sztandaru i pocztów sztandarowcyh naszej szkoły. Następnie na dużej sali gimnastycznejj odbyło się pożegnanie klasy VIII. W czasie pandemii, maseczek, koronawirusa, izolacji wszystko przebiegało zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Ukończenie szkoły to jednak ważny moment w życiu każdego młodego człowieka, który należy celebrować, dlatego były słowa pożegnania, podziękowania, ślubowanie na sztandar, przekazanie sztandaru uczniom klasy VII. Uczniowie publicznie otrzymali świadectwa i nagrody. Jak każdego roku zostały wręczone stupednia i przyznano tytuł Osobowość Szkoły Podstwowej nr 2 im. Jana Pawła II w Gorzycach. Stupednia otrzymały: Oliwia Stachula za uzyskanie tytułu finalistki kuratoryjnego konkurs z języka polskiego oraz Jessica Dul za najwyższą średnią (6,00) wśród wszystkich absolwentów. Honorowy tytuł Osobowośc Szkoły uzyskał Michał Bielecki.

Następnie swoje świadectwa odbierali uczniowie klas IV-VII, etapami, w małych grupach. Na końcu po świadectwa przyszli rodzice uczniów klas I-III, oraz po dyplomy rodzice naszych przedszkolaków.

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in