Szkoła Podstawowa

Noworoczne Życzenia dla Seniorów UTW Gorzyce.

W dniu 31 01 2020 dzieci oraz nauczyciele z oddziałów przedszkolnych i świetlicy szkolnej z grupy 1 i 2, zaprosili Seniorów oraz Dyrekcję Szkoły Podstawowej nr 2, na ll cykl spotkania 2019/2020 ,,Od przedszkola do seniora".
Mali artyści przedstawili montaż słowno- muzyczny. Dzieci z grupy O A zaprezentowały inscenizację ,,Nowy Rok" przygotowaną przez p. mgr Małgorzatę Wryk, zaś dzieci z grupy 0 B inscenizację ,,Zima wokół nas" przygotowaną przez p. mgr Magdalenę Fietko. Kolędy, pastorałki i piosenki zaśpiewały dzieci z w/w grup oraz świetliczaki z grup 1 i 2 Dziękujemy Rodzicom za ubiór swoich pociech dostosowany do inscenizacji. Goście w podzięce podarowali małym gospodarzom słodkości. Spotkanie zakończyliśmy miłym akcentem wokalnym, Pani Halinka Cetnarska wykonała ,, Kolędę dla nieobecnych". Nie zabrakło również pamiątkowego zdjęcia. Seniorzy, Pani Dyrektor, mali artyści wraz ze swoimi nauczycielami uwiecznili te miłe chwile.

ZDJĘCIA

 

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 17 luty 2020 22:29

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in