Szkoła Podstawowa

Przedszkolaki dla Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego z okazji ich święta dzieci z oddziałów zerowych pod opieką wychowawców - p. Magdaleny Fietko i p. Małgorzaty Wryk – zaprezentowały swoim ukochanym Dziadkom program słowno - muzyczny. Poprzez inscenizacje, wiersze, piosenki, taniec i życzenia, płynące prosto z dziecięcych serduszek, wnuczęta wyraziły swoją szczególną pamięć i miłość do Babci i Dziadziusia. Po części oficjalnej dzieci wręczyły swoim najbliższym podarunki i zaprosiły gości na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców. Był to wyjątkowy dzień, pełen wzruszeń, uśmiechów, radości i dumy.

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in