Szkoła Podstawowa

Dzień Wiecznie Zielonych Roślin

Dzień Wiecznie Zielonych Roślin -19.12.19 Świetliczaki wybrały się na spacer wokół szkoły szukając roślin, które przez cały czas zachowują swój naturalny kolor np.rośliny iglaste-świerki i krzew ozdobny_ -bukszpan itp. Dzień wiecznie zielonych roślin, ma na celu zwrócenie uwagi na potrzebę ochrony danych roślin.

Dlatego też, do naszej sali zaprosiliśmy zaprzyjaźnionych ogrodników p.Anię i p.Rysia, aby przybliżyli nam ten temat. Dzieci powitały gości wierszem M.Konopnickiej,,Choinka w lesie"i piosenką ,,Choinka na święta".Ogrodnicy przynieśli do sali wyhodowaną małą choinkę - świerk i opowiedzieli o jej wzrastaniu i o tym jak pielęgnowali drzewko w swoim ogrodzie działkowym. Dzieci obiecały, że wiosną zasadzą świerk w szkolnym Patio. Świetliczaki gr 1 i 2 pięknie udekorowały choinkę papierkowymi gwiazdkami i łańcuchami, które wykonały na zajęciach w świetlicy.

ZDJĘCIA

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in