Szkoła Podstawowa

Dzień Anioła w szkolnej świetlicy

W tym wyjątkowym dniu, świetkiczaki same zechciały przybrać postać Aniołów. W pięknych i odświętnych strojach przywitały p. dyrektor oraz p. kierownika świetlicy wierszem i piosenkami o Aniołach. Goście obdarowali gr 1 i gr 2 licznymi zabawkami, grami dydaktycznymi, puzzlami, przyrządami do ćwiczeń itp.

Grupy integrowały się przy wspólnej zabawie nowymi podarunkami. Dużą radość sprawiła im zabawa chusta animacyjna, gra w klasy oraz budowanie przeróżnych konstrukcji z nowych klocków. Dziękuję p. Ewelinie za poświęcony czas przy dekorowaniu sali pracami plastycznymi dzieci ,,Aniołki". Dziękuję również wszystkim Rodzicom za ubiór dzieci stosowny do obchodzonego Dnia Anioła.

ZDJĘCIA

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in