Szkoła Podstawowa

Klasy 3a i b z wizytą u Mikołaja....

16 grudnia 2019 roku klasy III a i III b odbyły wycieczkę do Bałtowa – krainy dinozaurów i nie tylko. Dzieci spotkały tu również Mikołaja, Śnieżynki, mnóstwo elfów i zwierząt oraz bohaterów filmu „Kraina Lodu”.

Niezwykłą przygodę rozpoczęły od wędrówki po Ziemi Śnieżka gdzie podziwiały modele prehistorycznych zwierząt.
Następnie udały się do Wioski św. Mikołaja. Musiały przejść przez drewniane domki umieszczone na wysokości od 2 do 3 metrów gdzie mieszkały elfy m.in. Igiełka, Kowadełko, DrynDrynek. Potem dotarły do Chaty Świętego Mikołaja. Spotkały Śnieżynkę i wspólnie przywołały Mikołaja. Mikołaj, choć odrobinę zmęczony wziął każde dziecko na kolana, obdarował prezentem i minował na swego pomocnika. Nieopodal Wioski znajduje się kino – dzieci obejrzały bajkę w wersji 5D.
Po obiedzie wyruszyły w dalszą drogę. Najpierw Zwierzyniec Dolny. Mnóstwo ciekawych, niespotykanych zwierząt. Największy entuzjazm wzbudził malutki lemur, który wyszedł ze swej klatki i biegał zadowolony tam i z powrotem. Po spotkaniu ze zwierzętami przyszedł czas na kolejne spotkanie ze Śnieżynką i dekorowanie świątecznych pierniczków. Wyszły wspaniałe, pomysłowe, bardzo kolorowe aż chciało się je zaraz zjeść. Kolejna przyjemna atrakcja, czekała na dzieci w Bajkowej Krainie Lodu. Na ogromnych ekranach wyświetlana była bajka Kraina Lodu a nieopodal spacerował bohater filmu bałwanek Olaf, który zabawiał dzieci. Na zakończenie uczniowie spotkali Elsę dobrą, z gorącym sercem, która uczyła ich magii.
Z wycieczki wszyscy wrócili pełni wrażeń, zadowoleni nieco zmęczeni, ale z przeświadczeniem, że jeszcze tam wrócą.

ZDJĘCIA

FILM

Ostatnio zmienianyczwartek, 02 styczeń 2020 13:00

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in