Szkoła Podstawowa

Mikołajki klas IV i V

W tym roku Mikołajki obchodziliśmy na wyjeździe w kinie Helios w Stalowej Woli.
Seans "Dziadek do orzechów i cztery królestwa" poprzedzony był lekcją tematyczną o balecie, kompozytorach i muzyce klasycznej.  Po lekcji dzieci chętnie uczestniczyły w quizie tematycznym i za prawidłowe odpowiedzi otrzymywały świąteczne upominki.

Film cieszył się dużym zainteresowaniem, gdyż jak każda produkcja Disney'a nakręcony został z rozmachem i fantazją. Historia oparta jest na podstawie klasycznego baletu Piotra Czajkowskiego. W kolorowej scenerii świątecznej ukazana jest walka ze złą władczynią magicznego Królestwa. Film łączy w sobie wzruszającą historię, przemyca wartości rodzinne w surrealistycznym klimacie znanym z bajki Lewisa Carrolla. Ekranizacja zachwyciła dzieci, które z przejęciem i zainteresowaniem obejrzały historię.Więcej zdjęć TUTAJ

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 03 grudzień 2018 14:20

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in