Szkoła Podstawowa

Pierwsze sukcesy sześciolatków w Gminnym Konkursie Plastycznym „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”

Ośmioro dzieci z klas zerowych wzięło udział w Gminnym Konkursie Plastycznym ,,Tu wszędzie jest moja Ojczyzna” organizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sokolnikach. Są to: Nikola Kocur,  Karolinka Dul,  Nadia Hara z kl. 0,,a”. Karolinka Pałkowska, Julia Mroczkowska, Julia Kotwica, Maciek Kalita z kl. 0,,b” oraz Pola Prajsnar z kl. 0,,c”. Konkurs miał na celu ukazanie piękna naszej Ojczyzny, rozwijanie zainteresowań naszym krajem, budowanie tożsamości i wspólnoty narodowej, kształtowanie postaw patriotycznych, budzenie szacunku do symboli narodowych,  rozbudzanie wyobraźni plastycznej oraz własnej kreatywności.
Z przyjemnością informujemy, że Nikola Kocur z kl. 0,,a” zajęła III miejsce. Wyróżnione zostały dwie prace: Karolinki Dul z kl. 0,,a” i Karolinki Pałkowskiej z kl. 0,,b”. Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody.

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in