Aktualności

Wycieczka klas III gimnazjalnych do Zatoru

Dnia 7 czerwca 2018 uczniowie klas III gimnazjum wraz z opiekunami - p. Ewą Cepowską, p. Beatą Wolak, p. Justyną Świerkulą oraz p. Małgorzatą Prucnal udali się na wycieczkę do Parku Rozrywki "Energylandia" w Zatorze.

Uczniowie mieli możliwość aktywnie wypocząć oraz zrelaksować się po trzech latach nauki w gimnazjum. Na miejscu trzecioklasiści mogli skorzystać do woli z mnóstwa atrakcji. Największą popularnością cieszyła się oczywiście strefa ekstremalna, a tam: rollercoaster "Mayan", "Formuła", Space Booster oraz nowo otwarty Speed Water Coaster. Uczniowie mieli również okazję zobaczyć Extreme Show  - pokaz kaskaderski na motocyklach, rowerach oraz samochodach. Każdy uczestnik wycieczki znalazł coś interesującego dla siebie. Emocje towarzyszyły nam do samego powrotu do Gorzyc, a nawet jeszcze dłużej.Więcej zdjęć TUTAJ
Ostatnio zmienianyniedziela, 17 czerwiec 2018 10:11

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in