Aktualności

Klasy III gimnazjum w Centrum Dobrego Wychowania

Dnia 21 marca 2018 r z okazji pierwszego dnia wiosny klasy trzecie gimnazjum udały się na wycieczkę do Centrum Dobrego Wychowania w Motyczu Leśnym oraz do parku trampolin „Strefa Wysokich Lotów” w Lublinie.
W Centrum Dobrego Wychowania uczniowie podzieleni zostali na dwie grupy. Jedna rozwiązywała zagadki informatyczne, programowała robota, rozwiązywała algorytmy oraz próbowała wydostać się z informatycznego Escape Roomu. Druga grupa wcieliła się w rolę legionistów. Musiała opatrzyć rannego kolegę, zbudować dla niego nosze oraz przetransportować go w bezpieczne miejsce. Członkowie tej grupy pokonywali również „Leśny Labirynt”, gdzie musieli przejść tor przeszkód oraz odszyfrować i pozostawić wiadomość dla innych zbłąkanych żołnierzy.
Po fascynujących warsztatach uczniowie udali się do parku trampolin „Strefa Wysokich Lotów”, aby tam pod okiem trenerów uczestniczyć w „Odwróconej Lekcji WFu”.Więcej zdjęć tutaj

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in