Aktualności

Klasy II gimnazjum w Centrum Dobrego Wychowania

7 marca 2018r. uczniowie klas II gimnazjum i uczestnicy Innowacji Matematycznej byli na wycieczce w Centrum Dobrego Wychowania w miejscowości Motycz Leśny koło Lublina.

Uczniowie podzielili się na 2 grupy. Część wzięła udział w module matematycznym: Matematyczny Escape Room, gdzie rozwiązywali serię zagadek matematycznych na 5 stanowiskach, jedno z tych stanowisk to tytułowy escape room, z którego można było wydostać się tylko jeśli rozwiązało się poprawnie zadania w ograniczonym czasie, na kolejnym trzeba było rozwiązać zagadki w laboratorium, na innym zbudować model oraz rozwiązać Matematyczną Grę Komunikacyjną. Druga grupa miała moduł: Miasto Przedsiębiorczości – uczniowie wcielili się w rolę 4 firm produkujących i sprzedających produkty na jednym rynku, a to oczywiście oznacza konkurencję, w związku z tym firmy musiały przyjąć odpowiednią strategię cenową, wprowadzać innowacje. Wszystko to wymagało dużego wysiłku umysłowego, ale prowadzone było w innowacyjny sposób.
Po części umysłowej udaliśmy się do Lublina do Manii Skakania, gdzie każdy baaaardzo zmęczył się podczas zabawy na trampolinach, ale podskoków, salt i innych atrakcji spróbował każdy.Więcej zdjęć tutaj

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in