Aktualności

Uczniowie klas III gimnazjum na wycieczce w Ćmielowie.

15.11.2017 r. gimnazjaliści wraz z opiekunami: J. Gorczycą, B. Wolak i E. Cepowską odwiedzili pierwsze w Polsce Żywe Muzeum Porcelany. Mogliśmy zobaczyć jak powstaje porcelanowa figurka, zwiedziliśmy starą część fabryki i wnętrze oryginalnego pieca do wypału porcelany. Poznaliśmy tajemnice różowej porcelany oraz zwiedziliśmy galerie ikon i obrazów na porcelanie.

W Marmurowej Sali obejrzeliśmy ekspozycje pięknych porcelanowych figurek, ręcznie malowanych filiżanek, kubków i serwisów.  Natomiast w Galerii sztuki współczesnej van Rij zobaczyliśmy prace artysty Lubomira Tomaszewskiego i obrazy ''ogniem malowane". Była więc okazja poznania produkcji porcelany oraz prac artystów sztuki współczesnej.

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in