Aktualności

Klasy drugie gimnazjum w Parku Rozrywki "Energylandia"

Dnia 13. czerwca 2017 uczniowie klas II c, II b i II a gimnazjum pod opieką pań Justyny Świerkuli i Małgorzaty Prucnal udali się na wycieczkę do Parku Rozrywki „Energylandia”.

To miejsce, w którym z mnóstwa atrakcji każdy może wybrać coś dla siebie: karuzele, huśtawki, roller – coastery, auta, zjeżdżalnie, kino 7D, parki wodne i wiele innych. Największym powodzeniem wśród uczniów cieszyła się strefa ekstremalna, gdzie znajdują się najszybsze i największe urządzenia, a wśród nich Rollercoaster Mayan, na którym odczucia porównywalne są z odczuciami jakich doświadcza pilot myśliwca F16, Formuła Rollercoaster, na której w ciągu dwóch sekund osiąga się prędkość 100 km/h, Aztec Swing, czyli ogromne wahadło kręcące się na różne strony wokół własnej osi z olbrzymią prędkością oraz Tsunami Dropper, czyli ponad 40 – metrowa wieża zrzutu. Amatorzy zabawy chętnie oddawali się także przejażdżkom na samochodzikach w Formule Autodrom oraz na mniejszych rollercoasterach jak RMF Dragon Roller Coaster czy Boomerang. Podczas naszego pobytu mieliśmy okazję podziwiać ekstremalne akrobacje kaskaderskie grupy Skyfighters na BMX, motocyklach oraz samochodach.
            Pełni niezapomnianych wrażeń wróciliśmy bezpiecznie do domu.  

Ostatnio zmienianyniedziela, 18 czerwiec 2017 21:05

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in