Aktualności

Wolontariusze w schronisku na Wiśniowej

Dnia 30.05.2017 dziesięcioosobowa grupa wolontariuszy z naszego gimnazjum wyruszyła do schroniska dla psów ,,Przytulisko na Wiśniowej” w Sandomierzu. Wolontariusze przekazali na rzecz schroniska specjalistyczną karmę, na którą wcześniej zebrali pieniążki podczas szkolnego kiermaszu. Podczas pobytu w schronisku poznali smutne historie każdego psiego mieszkańca schroniska – w niejednym oku zakręciła się łza. Po zapoznaniu się z pieskami każdy wolontariusz otrzymał smycz i podopiecznego, z którym udał się na spacer. Wolontariusze pragną zachęcić osoby o wielkim sercu do adopcji psiaków, możemy zagwarantować, że każda z przygarniętych istot odwdzięczy się bezwarunkową miłością.

 Więcej zdjęć tutaj

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in