Aktualności

Gimnazjaliści w akcji - gra w paintball

W dn. 17 maja 2017 r. uczniowie klas III Gimnazjum im Jana Pawła II w Gorzycach pod opieką pani Elżbiety Magdy-Cendrowskiej, pani Barbary Dąbrowskiej i pana Ignacego Gilewskiego wyjechali na wycieczkę do Tarnobrzega, gdzie wzięli udział w grze w paintball. Poligon, na którym uczniowie grali znajduje się na terenie Machowa.

Po przyjeździe na miejsce uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy, następnie zostali zapoznani ze scenariuszem gry i zasadami bezpieczeństwa. Później młodzież otrzymała odzież ochronną: bluzy, spodnie, kamizelki i rękawice ochronne, maski, a następnie - broń. Gra składała się z 7 rund, w czasie których grający musieli wykazać się nie tylko celnością strzałów, ale również umiejętnością myślenia strategicznego i pracy zespołowej.
Zabawa trwała prawie cztery godziny. Uczniowie trochę zmęczeni wysiłkiem fizycznym i dużą dawką adrenaliny, ale w świetnych humorach i jeszcze bardziej zintegrowani, wrócili do domu. W planie był jeszcze grill i pieczenie kiełbasy, lecz młodzież zrezygnowała z tego punktu programu wycieczki. Cóż, bohaterowie byli zmęczeni…

 

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in