Aktualności

Konkurs z języka angielskiego "The Big Challenge"

     Konkurs The Big Challenge po raz kolejny pozwolił uczniom naszej szkoły sprawdzić wiedzę i umiejętności z języka angielskiego. 4 kwietnia 2017r. 20 uczniów naszego gimnazjum, zmierzyło się z rówieśnikami z całej Europy. Konkurs przeprowadzany jest online, toteż młodzież traktuje go jako atrakcyjną formę "sprawdzenia się".

    W ciagu 45 minut należy odpowiedzieć na 45 pytań, test obejmuje znajomość słownictwa, gramatyki, kultury i historii krajów anglojęzycznych. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody, a wszyscy biorący udział otrzymają nagrody pocieszenia. Uczniowie biorący udział w rywalizacji uznali, że test był dla nich przystępny. Wyniki zostaną opublikowane 09.05.2017 r. Życzymy powodzenia i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji za rok.

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in