Aktualności

EFEKTOWNE DOŚWIADCZENIA Z FIZYKI I CHEMII

W dniu 14 grudnia uczniowie wszystkich klas gimnazjum oraz klas IV - VI szkoły podstawowej spotkali się z przedstawicielami „Grupy zaelektryzowani” aby wziąć udział w niecodziennej lekcji fizyki i chemii. Była to „Wędrówka z gazami” po ich właściwościach, zastosowaniu, zagrożeniu i ochronie środowiska, połączona z efektownymi doświadczeniami. Uczniowie klas II i III gimnazjum powtarzali wiadomości o butanie, propanie, tlenku węgla IV, wodorze i helu, uczniowie szkoły podstawowej i klas I gimnazjum zdobywali nowe wiadomości. Chętni uczniowie asystowali podczas wykonywania doświadczeń i dobrze się przy tym bawili. Była to wartościowa lekcja rozbudzająca zainteresowania fizyką i chemią.

 

Ostatnio zmienianyczwartek, 15 grudzień 2016 22:32

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in