Aktualności

Próbny Egzamin Gimnazjalny z Operonem.

Uczniowie klas III naszego gimnazjum w dniach 6 – 8 grudnia 2016 r. przystąpili do Próbnego Egzaminu Gimnazjalnego organizowanego przez Wydawnictwo Operon. Mieli okazję spróbować swoich sił z zadaniami z historii i wiedzy o społeczeństwie, j. polskiego, przedmiotów przyrodniczych, matematyki oraz języka angielskiego i niemieckiego. W galowych strojach zasiedli w szkolnych ławkach i pod okiem komisji spędzili kilka godzin w skupieniu i ciszy nad łatwymi, trudnymi i bardzo trudnymi zadaniami. Testy zostaną sprawdzone przez uczących nauczycieli i dokładnie omówione na lekcjach. Była to okazja do tego, żeby poznać swoje słabe i dobre strony, swoją wiedzę i niewiedzę z poszczególnych przedmiotów oraz poznać procedury, które powtórzą się podczas właściwego Egzaminu Gimnazjalnego w kwietniu. Mamy nadzieję, że wyniki będą satysfakcjonujące dla uczniów i ich nauczycieli.

Ostatnio zmienianypiątek, 09 grudzień 2016 22:31

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in