Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej

14 października świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu nie odbywały się typowe lekcje. Wraz z wychowawcami uczniowie rozmawiali o znaczeniu edukacji we współczesnym świecie, przeprowadzali lekcje dla swoich nauczycieli. Święto zakończyła uroczysta akademia i życzenia dla nauczycieli. 

W montażu słowno – muzycznym przygotowanym przez mgr Elżbietę Magdę – Cendrowską oraz mgr Beatę Golec wystąpili uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum. Młodzi artyści wyrazili wdzięczność swoim nauczycielom i wychowawcom recytując wiersze, śpiewając piosenki oraz grając na instrumentach.

Samorządy Uczniowskie pod opieką mgr Justyny Świerkuli, mgr Małgorzaty Prucnal oraz mgr Izabeli Biniek przygotowały dla wszystkich nauczycieli kartki z życzeniami. Od Rady Rodziców wszyscy nauczyciele otrzymali życzenia oraz róże.

 

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 17 październik 2016 11:08

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in