Aktualności

Wybory przewodniczącej samorządu uczniowskiego gimnazjum.

16 września w gimnazjum odbyły się wybory przewodniczącego samorządu uczniowskiego. Wszyscy uczniowie szkoły zgodnie z regulaminem mieli prawo oddać swój głos na jedną z dwóch kandydatek: Martę Jóźwik z klasy III a, lub Wiktorię Złotek z klasy III b.

Wybory poprzedziła kampania wyborcza, w czasie której kandydatki starały się uzyskać, jak największe poparcie wyborców. Były plakaty z obietnicami przedwyborczymi, a nawet drobne wyborcze gadżety: ulotki, naklejki, cukierki.

Walka była wyrównana, zwyciężyła Wiktoria Złotek przewagą 20 głosów i objęła funkcję przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gorzycach w roku szkolnym 2016/2017. Wiceprzewodniczącą została Marta Jóźwik. Obu dziewczynom gratulujemy i życzymy owocnej i współpracy.

Ostatnio zmienianyniedziela, 18 wrzesień 2016 19:53

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in