Aktualności

XXXVIII Bieg Por. Sarny

We wtorek 13 września odbyła się 38 edycja Biegu Por. Sarny. Zawodnicy byli klasyfikowani w trzech kategoriach. Dziewczęta startowały w jednej kategorii, zaś chłopcy byli podzieleni na młodszych (gimnazjum i klasy 1 ponadgimnazjalne) oraz starszych ( od klas 2 ponadgimnazjalnych). 
Reprezentacja naszego gimnazjum przedstawiała się następująco: Baran Dominik 3A, Dąbek Emilia 3B, Kędziora Gabriela 2C, Orłowska Kinga 1B, Solarczyk Wiktor 3B, Szulc Weronika 3C, Warzycka Weronika 1B, Wojtanowski Adrian 3A, Woźniak Dominika 3C, Woźniak Jakub 3A, Zajac Oskar 1C, Zygarlicki Karol 3 A, Żak Aleksandra 2B.

Wśród dziewcząt najlepiej spisały się Emila Dąbek, zajęła ona I miejsce oraz Weronika Warzycka, która stanęła na najniższym stopniu podium. Jeżeli zaś chodzi o chłopców to najlepszy z "naszych" był Adrian Wojtanowski ( 3 m-ce), czwarty był Jakub Woźniak, piąty Karol Zygarlicki, a Wiktor Solarczyk szósty.
Ostatnio zmienianyniedziela, 18 wrzesień 2016 20:16

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in