Aktualności

IX edycja Powiatowego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego „Liczba jest istotą rzeczy”

12 maja 2016 r. w Zespole Szkół im. ks. Stanisława Staszica w Tarnobrzegu odbyła się IX edycja Powiatowego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego „Liczba jest istotą rzeczy” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega.

Oprócz matematyki gimnazjaliści zmagali się z zadaniami z wybranego przez siebie przedmiotu (informatyka, biologia, geografia, chemia lub fizyka). W konkursie uczestniczyło 70 gimnazjalistów z 9 szkół powiatu tarnobrzeskiego. 19 maja 2016 roku dokonano rozstrzygnięcia konkursu. Nasze gimnazjum reprezentowało 9 uczniów: Jakub Banaś, Dominik Zając, Wiktor Solarczyk, Damian Kloch, Jan Kanty Trościński, Jakub Dziorek, Dominik Broda, Mariusz Surówka, Kamil Warzycki. Najlepszy wynik w części matematycznej osiągnęli Jakub Banaś 25 pkt na 25 możliwych do zdobycia i Wiktor Solarczyk 21 pkt. W części przyrodniczej najlepszy okazał się Dominik Zając uzyskując 23 pkt na 25 możliwych. Wyróżnienie za najlepszy wynik w szkole otrzymał Jakub Banaś.

Ostatnio zmienianyniedziela, 22 maj 2016 22:19

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in