Aktualności

Gimnazjada w Piłce Siatkowej

Etap gminny.
Eliminacje na poziomie gminnym odbyły się 10 marca w Zespole szkół w Gorzycach. Przyjechały do nas męskie i damskie reprezentacje gimnazjów we Wrzawach i Sokolnikach.
Zarówno wśród chłopców i dziewcząt rozgrywki odbywały się systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów.
Nasza męska reprezentacja pierwszy mecz wygrała z Wrzawami 2 – 1 ( 25:15, 25:10 ), zaś drugi przegrała z Sokolnikami 1- 2 ( 20:25, 25:14, 8:15 ). Chłopcy zajęli II miejsce w turnieju i niestety nie pozwoliło mu to awansować do etapu powiatowego.
Nasze dziewczęta spisały się lepiej niż chłopcy. Wygrały oba swoje spotkania. Pierwsze z Sokolnikami 2 – 0 ( 25:15, 25:10 ), drugie ze Wrzawami 2 – 1 ( 20:25, 25:18, 15:13 ). Wygrana we wszystkich swoich meczach pozwoliła damskiej drużynie awansować do finałów powiatu.

Etap powiatowy
Finały powiatu odbyły się 18 marca w Nowej Dębie. Wraz z naszą wzięły w nim udział cztery drużyny: Gimnazjum z Nowej Dęby, ze Stali i Ślęzaków. Nasze dziewczęta pierwsze dwa swoje spotkania wygrały: ze Stalami 2 – 0 ( 27:25, 27:25 ) i ze Ślęzakami 2 – 0 ( 25:22, 25:10 ). Drużyna z Nowej Dęby okazała się zbyt mocna dla nas. Wynik tego meczu to 0 – 2 ( 14:25, 14:25 ). Ostatecznie nasza damska reprezentacja zajęła II miejsce w powiecie.
Ostatnio zmienianyczwartek, 31 marzec 2016 14:15

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in