Aktualności

Wycieczka w ramach projektu Bądźmy dalEKOwzroczni

 • Napisane przez  Elżbieta Magda-Cendrowska
 • Dział: Stowarzyszenie
 • Czytany 922 razy

W dn. 27 – 28 maja uczestnicy projektu Bądźmy dalEKOwzroczni realizowanego w ramach ogólnopolskiego programu RÓWNAĆ SZANSE Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży w Warszawie odbyli dwudniowa wycieczkę do Warszawy i okolic. Pierwszego dnia zwiedzili gospodarstwo agroturystyczne należące do Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych p. Krzysztofa Kowalskiego w Winnikach k/Nasielska, gdzie m.in. dowiedzieli się, jakie właściwości zdrowotne mają oleje tłoczone na zimno w w/w gospodarstwie, obejrzeli proces ich wytwarzania. Młodzież miała również okazję zdegustowania oleju lnianego, z orzechów laskowych, z konopi, ostropestu i in. Na koniec pobytu u Państwa Kowalskich uczniowie otrzymali od gospodarzy prezenty- pamiątkowe gadżety a także po butelce oleju lnianego.

Wieczorem uczniowie udali się do Teatru 6. Piętro w Warszawie, gdzie obejrzeli legendarną komedię Woody Allena pt. Zagraj to jeszcze raz, Sam w gwiazdorskiej obsadzie: główną rolę - Allana, neurotycznego hipochondryka, wyzbytego złudzeń, lecz uparcie poszukującego prawdziwej miłości zagrał popularny dziennikarz – Kuba Wojewódzki, Bogarta – alter ego i idola Allana – Daniel Olbrychski, Dicka – pracoholika, wiecznie zaaferowanego biznesmena i przyjaciela głównego zagrał Michał Żebrowski, jego żonę – Anna Cieślak. W inne role kobiece wcieliła się Barbara Kurdej – Szatan.
Następnego dnia uczestnicy projektu podziwiali panoramę Warszawy z tarasu widokowego Pałacu Kultury i Nauki. Po obiedzie w galerii Złote Tarasy udali się w drogę powrotną. 

Opiekunowie:
mgr Elżbieta Magda - Cendrowska
mgr Matra Dendura
mgr Zofia Gołąbek

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in