Szkoła Podstawowa

Zakończenie Roku Szkolnego w oddziałach przedszkolnych

W dniu 22 czerwca 2018 roku odbyło się uroczyste pożegnanie klas zerowych. 
Na wstępie dzieci z klas zero "A", "B", "C", odświętnie ubrani przywitały panią dyrektor: wierszem, piosenką i tańcem. Po występie Pani dyrektor wszystkim zebranym, życzyła udanych wakacji, by czas wolny od zajęć był czasem zabawy, rozwijania swoich zainteresowań, nawiązywania nowych przyjaźni i nabierania sił do dalszej nauki. Podkreśliła, żeby dzieci pamiętały o bezpieczeństwie podczas wypoczynku. Uczniowie podziękowali za życzenia bukietem kwiatów.

W uroczystości zakończenia roku szkolnego, licznie uczestniczyli rodzice dzieci klas zerowych. Dalsza część uroczystości przebiegała w klasach. Tutaj nauczyciele rozdali dzieciom pamiątkowe dyplomy ukończenia zerówki oraz słodkie upominki.Więcej zdjęć TUTAJ

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in