Szkoła Podstawowa

Klasy III w Łążku Garncarskim

Dnia 13 czerwca klasy: IIIa, IIIb i IIIc były na wycieczce w Łążku Garncarskim koło Janowa Lubelskiego. Dzieci korzystały z różnych form wypoczynku na powietrzu pośród lasów. Tańczyły i śpiewały w przebraniach w rytm muzyki disco polo, skakały na trampolinie, jeździły bryczką, oglądały zwierzęta wiejskie, korzystały z huśtawek, karuzeli i ze zjeżdżalni, lepiły z gliny naczynia, jeździły na koniu. Spotkanie zakończyło się wspólnym grillowaniem. O wszystkie atrakcje zadbał gospodarz zagrody wraz z asystentkami, który opowiadał dzieciom różne historyjki posługując się miejscową gwarą. Dzieci były zadowolone z wyjazdu.

 

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in