Szkoła Podstawowa

Dzień Mamy i Taty w oddziale 0a

Dnia 13 czerwca 2018 roku w klasie 0,,a” odbyła się uroczystość zorganizowana z okazji Święta Mamy i Taty. W tym dniu sala zajęć stała się sceną, na której odświętnie ubrani, mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role. Pełni zaangażowania tańcem, słowem i śpiewem wyrażali swoje uczucia przywiązania, miłości, szacunku, a także wdzięczność za trud swoim Kochanym Mamom i Tatusiom.

Uśmiechnięte twarze Rodziców, łzy wzruszenia i gromkie brawa były podziękowaniem dzieciom i wychowawcy za przedstawienie. Po występie dzieci wręczyły Rodzicom upominki - kwiaty i samodzielnie wykonane laurki. Na uroczystości obecna była Pani Dyrektor Katarzyna Stępień, która po części oficjalnej podziękowała wszystkim sześciolatkom za wspaniały występ. Podniosłą oraz pełną radości atmosferę dopełnił słodki poczęstunek.Więcej zdjęć TUTAJ

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in