Szkoła Podstawowa

DZIEŃ DZIECKA KLAS III W KINIE „HELIOS”

Klasy III a, III b, III c postanowiły z okazji Dnia Dziecka wybrać się do kina „Helios” w Stalowej Woli. Przed projekcją każdy zaopatrzony został w zestaw uprzyjemniający oglądanie, czyli popcorn i colę. Zasiadając w wygodnych fotelach, mogliśmy z zainteresowaniem śledzić przygody Sebastiana i jego ukochanego psa Belli. Film familijny „Bella i Sebastian” wywarła na nas ogromne wrażenie. Jak zwykle dobro zwyciężyło.

Wróciliśmy do domów w doskonałych humorach, uznając, że dzień był wyjątkowo udany. Opiekunami grup były: Ewa Biłejszys, Małgorzata Bodzioch, Małgorzata Szymczyk. Towarzyszyły nam także mamy, którym wychowawczynie dziękują za pomoc.

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in