Szkoła Podstawowa

MŁODZI AKTORZY SWOJEMU PATRONOWI

24 maja 2018 roku w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Woli Rzeczyckiej zorganizowano XIII SPOTKANIA TEATRALNE dla Szkół im. Jana Pawła II z terenu Diecezji Sandomierskiej.

W roku 100- setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę tematyka prezentowanych sztuk dotyczyła historii naszego kraju. Motywem przewodnim spotkania były słowa Patrona szkół - Jana Pawła II: „Nie chciejcie Ojczyzny, która nic was nie kosztuje.”
Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Baryła, Izabela Pajdała, Natalia Bielecka, Norbert Grobelski, Oskar Chara, Michał Sobczyszyn, Jakub Czech, Dawid Kruk, Adrian Krasoń i Wiktor Dul. Młodzi aktorzy wystawili sztukę pt.: „Co ma Jadwiga do niepodległości?”. Opiekunami artystycznymi były panie: Beata Kocur i Małgorzata Trościńska.
W części oficjalnej spotkania wspólnie odśpiewaliśmy hymn państwowy, odbyło się nabożeństwo majowe poprowadzone przez księdza doktora Michała Mierzwę, który powiedział do uczestników konkursu: „Wasze zaangażowanie w przygotowanie przedstawienia dowodzi szlachetności charakteru”.
Grupa otrzymała wyróżnienie.Więcej zdjęć TUTAJ

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in