Szkoła Podstawowa

Gminny Dzień Dziecka

3 czerwca na stadionie w Gorzycach odbył się Gminny Dzień Dziecka. Samorządy Uczniowskie naszej szkoły przygotowały eko-stoisko, na którym można było podziwiać prace uczniów wykonane z niepotrzebnych opakowań, napić się zdrowej, owocowej lemoniady lub pomalować twarz i włosy.

Dziękujemy opiekunkom Samorządu p. Małgorzacie Prucnal, Justynie Świerkuli, Agacie Soból, Izie Biniek oraz uczniom za wspaniałą prezentację szkoły. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie pysznych napojów.
Uczniowie pod kierunkiem p. Beaty Kocur zaprezentowali krótki spektakl ”Co ma Jadwiga do niepodległości?” przygotowany na XIII Diecezjalne Spotkania Teatralne SZKÓŁ NOSZĄCYCH IMIĘ JANA PAWŁA II „ Młodzi aktorzy swojemu Patronowi” w Woli Rzeczyckiej.Więcej zdjęć TUTAJ

O szkole

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Szkoła Podstawowa

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Gimnazjum

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Koła naukowe

 • Historia
 • Patron szkoły
 • Aktualności
 • Wydarzenia
 • Informacje o szkole
 • Nauczyciele
 • Sport
 • Biblioteka
 • Fakty i statystyki
 • Media społecznościowe
 • Kontakt

Życie w szkole

 • Kalendarium
 • Z życia uczniów
 • Dla uczniów
 • Dla rodziców

Log in